Wavin As + Sessiz Boru

İLETŞİM

Wavin As + Sessiz Boru

Özel hammaddesi Astolan ve yüksek et kalınlığı (1.9g/cm3) sayesinde mükemmel sessizliği sağlar.(Sessizlik değeri 4 lt/sn de 11 dB'dir) DN50 -DN 200 çapları arasında boru ve fitingsleri ile komple bir sistemdir.

DIN 1956 ya uygun olarak sıcak atıklara dayanıklıdır.Özellikle hasthane ,otel, çamaşırhanelerin atık su tesisat sistemlerinden geçirilen sıcak su atıklarda deforma olmaz , sızdırmaz. pH2 -12 arası agresif kimyasallara dayanıklıdır.

Et kalınlığının yüksek olması sayesinde Wawin AS boru ve bağlantı parçaları darbelere karşı yüksek mukavemet gösterir.

İç yüzeyi pürüzsüz ve düzdür.Bu sebeple ideal akış koşulları sağlanır.Tıkanmaya yol açabilecek kabuk bağlamalar söz konusu değildir.
Wavin AS sistem özelliği gereği sızdırmaz. Wavin AS sisteminin tüm bağlantı parçaları mufludur ve bütün muflar orjinal contalıdır. Yerinden oynamış , bozulmuş, unutulmuş conta problemi söz konusu olamaz. Fabrikasyon yerleştirilmiş contaları sayesinde tesisatçı hatalarını bertaraf eder, özel muf yapısı sızdırmazlık sağlar.

Wawin AS borular 3 metre standart boyda olup mufsuzdur, dolayısıyla montajda fire sıfırdır. Boruyu istyenen uzunlukta, özel aparatlara gerek duymaksızın bir diskli boru makası ile keserek son cm'sine kadar değerlendirmek mümkündür.